Algemene omschrijving van deze woning
Dit 4 kamer appartement vind u op een rustige locatie in het historisch centrum van Bergen op Zoom. Het appartement is instapklaar met 2 slaapkamers. Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping en is bereikbaar via zowel de lift als een trap.
Indeling van deze woning
Entree/ hal voorzien van berging, betegelde toiletruimte met fonteintje en toegang tot de badkamer, de woonkamer en 2 slaapkamers.
De lichte, ruime woonkamer is voorzien van stucwerk wanden en plafond. De keuken is gelegen aan de achterzijde van de woonkamer en is voorzien van diverse keukenkasten, kunstof aanrechtblad, inbouwspots, aparte kastenwand en diverse apparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, combi- magnetron/ oven, vaatwasser en koelkast.
De badkamer is verder voorzien van een douchecabine, ligbad en wastafel. Er zijn 2 slaapkamers aanwezig.
Dit appartementencomplex is gelegen in hartje Bergen op Zoom. Winkels, terrassen, restaurants en het station liggen op loopafstand. Bovenop de kale huurprijs worden er extra kosten in rekening gebracht wegens het algemeen gebruik en de schoonmaakkosten. Het is mogelijk om in de ondergelegen parkeerkelder een parkeerplaats bij te huren (inclusief servicekosten €75,- per maand).
Gebruiksoppervlakte wonen circa 117 m2, inhoud circa 250 m3, bouwjaar 2006.
Oplevering appartement
Het appartement wordt “KAAL” aangeboden, waarbij u de mogelijkheid heeft het appartement volledig naar eigen smaak in te richten en te voorzien van vloeren, vitrage en verlichting.
Parkeren
Aangezien het appartement gelegen is in het centrum van Bergen op Zoom heeft u de volgende parkeermogelijkheden:
1. U parkeert uw auto in een vrij parkeerzone wat gelegen is op ca. 5 – 10 min. lopen.
2. U kunt in aanmerking komen voor een parkeervergunning aan te vragen via Parkeer Beheer Bergen op Zoom. Hiermee kunt u in een bepaald gebied nabij het complex parkeren.
3. U kunt een parkeerplaats huren (ca. € 75,00 p/maand) in de parkeerkelder onder de Koevoetstraat. Deze parkeerkelder behoord toe tot hetzelfde gebouwencomplex.
Servicekosten (VvE-bijdrage)
Naast de huurprijs betaald u maandelijks ook een vaste vergoeding aan servicekosten.
Deze servicekosten bedragen € 60,00 p/maand.
In deze servicekosten zijn o.a. de volgende voorzieningen opgenomen:
– Elektra verbruik van de algemene ruimten en voorzieningen;
– Schoonmaakkosten van de algemene ruimten;
– Waterverbruik van de algemene ruimten
– Lift onderhoud voor zover dit voor rekening van huurders komt
– Tuinonderhoud voor zover dit voor rekening van huurders komt
– 5% administratiekosten