Ossendrecht

Kerkepad

Huurprijs € 2.000,00 p.m.

Beschrijving

Te huur: Royale vrijstaande woning met garage en serre aan het Kerkepad in Ossendrecht

Ben je op zoek naar een ruime en comfortabele huurwoning op een rustige locatie, met volop leefruimte zowel binnen als buiten? Dan is deze karaktervolle woning aan het Kerkepad precies wat je zoekt. Deze verrassend ruime woning biedt maar liefst meerdere slaapkamers, een royale garage, een serre én diverse bergingsmogelijkheden – ideaal voor gezinnen of huurders die extra ruimte waarderen.

Indeling begane grond

Via de entree kom je binnen in de centrale hal met separaat toilet en meterkast. Vanuit hier bereik je de ruime en lichte woonkamer, waar dankzij de royale afmetingen volop ruimte is voor zowel een comfortabele zithoek als een grote eettafel.

De aparte keuken is praktisch ingericht en biedt veel werk- en opbergruimte. Vanuit de keuken heb je toegang tot de serre – een heerlijke extra leefruimte waar je het hele jaar door kunt genieten van licht en uitzicht op de tuin.

Daarnaast beschikt de begane grond over:

  • een ruime slaapkamer, ideaal voor gelijkvloers wonen;
  • een nette badkamer;
  • een grote inpandige garage;
  • extra berging en kelderruimte.

Eerste verdieping

Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer, kinderkamer of thuiswerkplek. Daarnaast is er een ruime overloop en extra bergruimte aanwezig. Ook boven de garage bevindt zich nog een royale zolderruimte, perfect als opslag.

Pluspunten van deze woning

✔ Vrijstaande woning met veel privacy
✔ 3 ruime slaapkamers

Locatie

Gelegen in het charmante dorp Ossendrecht, woon je hier in een rustige en groene omgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten, scholen en sportvoorzieningen liggen op korte afstand. Dankzij de gunstige ligging zijn Bergen op Zoom, Antwerpen en belangrijke uitvalswegen uitstekend bereikbaar.

Kortom: een unieke, royale huurwoning met volop mogelijkheden, ideaal voor wie comfortabel en ruim wil wonen in een rustige woonomgeving.

Interesse? Neem contact op voor meer informatie of plan direct een bezichtiging in. Deze bijzondere woning moet je gezien hebben!

Overdracht

Huurprijs:
€ 2.000,00 per maand
Beschikbaar:
Per direct
Status:
Beschikbaar
Borg:
€ 4.000,00
Bruto inkomensnorm:
€ 6.000,00 p.m.

Bouw

Soort:
Woonhuis, Eengezinswoning, Vrijstaande woning
Soort bouw:
Bestaande bouw
Bouwjaar:
1985

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal woonkamers:
1
Aantal slaapkamers:
3
Aantal badkamers:
1
Aantal toiletten:
1
Aantal woonlagen:
2
Interieur:
Gemeubileerd

Buitenruimte

Ligging:
Aan rustige weg, open ligging, vrij uitzicht
Tuin:
Achtertuin, voortuin

Oppervlakte & inhoud

Wonen:
265 m²
Perceel:
1691

Voorwaarden

Huurdersprofiel

  • Als kandidaat dient u te beschikken over een inkomen. Dit inkomen kan zijn:
    • een actieve loopbaan bij een werkgever,
    • een eigen bedrijf hebben welke tenminste 3 jaar actief is,
    • een pensioen,
    • inkomen uit werk i.c.m. studiefinanciering of alleen studiefinanciering (i.c.m. extra waarborgsom)
  • Een geldige verblijfstitel in Nederland;
  • Een positief betalingsverleden blijkens een creditcheck;
  • U kunt communiceren in het Nederlands of Engels;
  • Wanneer u transparant bent over vragen en antwoorden betreffende uw aanvraag;

Waarborgsom

Bij aanvang van de huurperiode is de huurder een waarborgsom aan de verhuurder verschuldigd. Voor deze woning wordt een waarborgsom gerekend van € 4.000,00 indien er aantoonbaar een vaste werkaanstelling kan worden overlegd.

Inkomensnorm

Het bruto maandelijks inkomen dient tenminste 3 x de kale maandhuur te bedragen. Eventuele betalingsverplichtingen (zoals alimentatie, loonbeslag, persoonlijke leningen e.d.) worden op het inkomen in mindering gebracht.